Zoom meeting begint

Wachten tot een Zoom meeting begint

Je bent keurig op tijd, misschien zelf wel iets te vroeg, de camera’s staan aan, maar er is niemand die wat zegt. Durf jij je mond dan open te doen terwijl je wacht tot de Zoom meeting begint? If so heb ik een aantal zinnen die je zou kunnen gebruiken om in gesprek te komen. Ter inspiratie. Als er niets bij is dat geschikt is voor jouw situatie, kun je misschien een aantal woorden vervangen.

Mix & match met deze 10 Engelse zinnen!

The Business English Snack

Deze aflevering: Wachten tot een Zoom meeting begint maakt deel uit van de serie: 🍿 The Business English Snack, met als host Anneke Drijver.

Video

Podcast

🎬 video & 🎧 Podcast linkjes

Klik op een van de volgende linkjes om naar deze aflevering te kijken of luisteren: YouTube, SoundCloud, Spotify of iTunes.

Op je smartphone

Het is ook mogelijk om op je smartphone naar deze aflevering te kijken en/of te luisteren. Dit kan door de desbetreffende app te openen (misschien eerst downloaden) en te zoeken op de naam van de podcast: 🍿 The Business English Snack. De aflevering is te beluisteren op SoundCloud, Spotify of iTunes en te bekijken op YouTube. Je kunt de aflevering ook downloaden zodat je bijvoorbeeld in de auto kunt luisteren.